Nauka języków obcych to ważne zadanie dla ucznia każdej szkoły – dzięki językom możemy spełniać swoje pasje, swobodnie podróżować, poznawać inne kultury. W naszej szkole prowadzone są zajęcia z języka angielskiego oraz języka hiszpańskiego. Podczas Obchodów Stulecia Szkoły nie mogło zatem zabraknąć aktywności związanych właśnie z nauką języka!

Chętni uczniowie z klas IV-VIII przygotowali plakaty w języku angielskim przedstawiające naszą szkołę kiedyś i dziś. Prace pod hasłem Our School – then & now zaprezentowane zostały na szkolnym holu.

Ponadto poprosiliśmy uczniów o napisanie listów z przeszłości na temat naszej szkoły – uczniowie mogli opisać swoje uczucia związane ze szkołą, swój typowy dzień w szkole, zabawne sytuacje lub po prostu miłe wspomnienia związane ze szkołą, przyjaciółmi, nauczycielami czy klasą. Nasze listy to Letters from the Past, które będą dla nas kapsułą czasu – są podpisane imieniem i nazwiskiem autora, do którego trafią za rok.

Zespół Języków Obcych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *