Elżbieta Piszcz
Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia

Grażyna Dokurno – wicedyrektor                                                                       Monika Brym – wicedyrektor

Język polski

  • Kamińska Iwona

  • Kosowska Hanna

  • Makówka-Pleta Dominika

  • Wójcik Ewa

Język angielski

  • Bekier Sylwia

  • Jarzynka-Świniarska Natasza

  • Leszczyńska Magdalena

  • Molska Justyna

  • Przetacka Ewa

Język hiszpański

  • Franaszek Zuzanna

Matematyka

  • Dembińska Anna

  • Jasiński Emil

  • Winiarska-Jaroć Karolina

Fizyka

  • Jasiński Emil

Chemia

  • Polkowska-Nowakowska Agnieszka

Biologia

  • Jarzynka-Świniarska Natasza

  • Karsznia-Trusiak Iwona

Geografia

  • Pazio Katarzyna

  • Leszczyńska Magdalena

Historia

  • Czarnota-Myca Katarzyna

  • Sienkiewicz Iwona

Wos

  • Bekier Sylwia

  • Pazio Katarzyna

Wychowanie do życia w rodzinie

  • Karsznia-Trusiak Iwona

Technika

  • Piętka Mariusz

  • Skłudzka Katarzyna

Plastyka

  • Skłudzka Katarzyna

Informatyka

  • Konowska-Łypian Iwona (strona internetowa)

  • Urlich Małgorzata

  • Winiarska-Jaroć Karolina

Muzyka

  • Piętka Mariusz

Religia

  • ks. Kuźniar Marcin

  • Widuch Kamil

Etyka

  • Nagalska Natalia

  • Wójcik Ewa

Wychowanie fizyczne

  • Grymkowski Robert

  • Makarewicz Damian

  • Piętka Mariusz

  • Poduch Hubert

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Skłudzka Katarzyna

Przyroda

  • Pazio Katarzyna

Przedszkole

  • Łukasiewicz Edyta

  • Kaza Monika

  • Pakieła Katarzyna

  • Sąchocka Katarzyna

  • Żmijewska Izabela

Świetlica

  • Bartosiak Agnieszka

  • Cyran Aneta

  • Grabowska-Nowak Ewelina

  • Grymkowski Robert

  • Milanowska Katarzyna

  • Panecka Ewelina

  • Sokołowska Martyna

  • Tańska Monika

  • Woińska Aleksandra

  • Zień Małgorzata

Biblioteka

  • Bartosiak Agnieszka

  • Jałosińska Elżbieta

Nauczyciele wspomagający

  • Cyran Aneta

  • Jurek Milena

  • Kłos Natalia

  • Karsznia-Trusiak Iwona

  • Matuszewska Magdalena

  • Pawłowska Anna

  • Sienkiewicz Iwona

  • Sokołowska Monika

  • Szóstka Eliza

  • Rydzyńska-Kosuń Edyta

  • Tańska Monika

  • Woźniak Sylwia

Nauczyciele specjaliści

  • Czarnecka Klaudia – terapeuta pedagogiczny

  • Dokurno Grażyna – doradztwo zawodowe

  • Milanowska Katarzyna – pedagog

  • Nowicka Danuta – logopeda

  • Papoń-Grudzień Magdalena – psycholog

  • Rydzyńska-Kosuń Edyta – psycholog

  • Szczepkowska Edyta – terapeuta pedagogiczny

  • Szóstka Eliza – pedagog

  • Zasuwik Grzegorz – psycholog

Edukacja wczesnoszkolna

  • Brym Monika

  • Nagalska Natalia

  • Orłowska-Niedziela Anna

  • Rzeczkowska Aldona

  • Serwach-Żydak Iwona

  • Sokołowska Monika

  • Szymanik Monika

  • Tańska Monika

  • Truskowska Mariola

  • Tyska Emilia

  • Urlich Małgorzata

  • Witkowska Dominika

Zajęcia szachowe

  • Rzeczkowska Aldona

Doradztwo zawodowe

  • Dokurno Grażyna