21.06.2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego grupy Pszczółki. Na wstępie dzieci zatańczyły poloneza, zaśpiewały piosenki o zbliżających się wakacjach i pożegnaniu przedszkola. Nie obyło się bez wierszy z podziękowaniami dla Dyrekcji, nauczycieli oraz wszystkich pracowników. Dziękujemy wszystkim Przedszkolakom za wspaniały występ, pełen wzruszeń i emocji, za wszystkie wspólnie spędzone chwilę. Serdeczne podziękowania za współpracę pragniemy złożyć również Rodzicom naszych Wychowanków. Jesteśmy wdzięczni za każdą okazaną nam formę pomocy i wsparcie naszych działań, za życzliwość i uśmiech.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie dyplomów oraz nagród książkowych dla przedszkolaków.