Dnia 10 czerwca w naszej szkole odbył się bal uczniów klas ósmych. Pani Dyrektor, Elżbieta Piszcz serdecznie i ciepło powitała licznie przybyłych rodziców, a także nauczycieli , wychowawców oraz uczniów, za chwilę absolwentów rocznika 2022. Zgodnie z tradycją uroczystość rozpoczęła się staropolskim tańcem – polonezem. Ósmoklasiści w eleganckich, pięknych strojach tańczyli dostojnie i z niezwykłą powagą. Po znakomitym występie, nagrodzonym gromkimi brawami i wyrazami zachwytu, uczniowie złożyli podziękowania dyrekcji, nauczycielom i wychowawcom za ośmioletnią opiekę oraz trud włożony w wychowanie i edukację. Serdecznie podziękowali też swoim rodzicom za ogromne zaangażowanie w przygotowanie i organizację tego wspaniałego balu! Dobry humor i świetna muzyka zachęcały do wspólnej zabawy. Wspaniała atmosfera, przepiękna dekoracja, rewelacyjne wianki oraz smaczny tort ze wzruszającym napisem pozostawiły wiele cudownych i niezapomnianych chwil we wspomnieniach ósmoklasistów.

przyg. I.Kamińsk