Zakończenie roku… czas podsumowań, nagradzania, podziękowań…

Czas kończenia pewnych etapów – Ósmoklasiści stali się Absolwentami, ze łzami w oczach opuścili mury naszej Szkoły. Trzecioklasiści od września zaczną nowy etap edukacyjny.

Dnia 24 czerwca 2022 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. O godz. 8:00 licznie zgromadzeni uczniowie klas IV-VIII świętowali zakończenie roku. Wejście pocztu sztandarowego, odśpiewanie hymnu państwowego i hymnu naszej szkoły rozpoczęło uroczystość. Absolwenci klas ósmych złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, po czym głos zabrała Pani Dyrektor, gratulując absolwentom ukończenia szkoły, a wszystkim uczniom kolejnych klas i życząc ósmoklasistom dostania się do wybranych szkół, a pozostałym – udanych wakacji.

Burmistrz Miasta Marki Pan Jacek Orych i przedstawiciel Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego Pan Przemysław Lis wręczyli nagrody dla najlepszych. Nagrodę dla najlepszej uczennicy i absolwentki szkoły otrzymała Maja Jaczewska. Wyróżnienie dla najlepszego sportowca szkoły otrzymał Igor Gawrysiuk.

Wychowawcy kolejnych klas wręczali na forum szkoły świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe swoim najlepszym wychowankom. Rodzice nagrodzonych ósmoklasistów otrzymali listy gratulacyjne, a wyróżniający się aktywnością na rzecz szkoły rodzice – podziękowania.

Część artystyczna przygotowana przez uczniów klas siódmych i ósmych zakończyła uroczystość, po czym uczniowie udali się do klas na spotkanie ze swoimi wychowawcami.

Natomiast o godz. 11:00 obyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczniów klas I-III.

Chcąc wprowadzić wszystkich w wakacyjny nastrój, uczniowie klas trzecich zaprosili zebranych na krótki program artystyczny. Podziękowali nauczycielom i rodzicom. Przypomnieli o tym, jak postępować, aby bezpiecznie spędzić wakacje.

Po ceremonii zakończenia roku szkolnego uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkanie. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Wszystkim i Każdemu z osobna gratulujemy wytrwałości, cierpliwości i ciężkiej pracy w dążeniu do celów w roku szkolnym 2021/2022!

Życzymy słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *