W dniu 23 czerwca 2023 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Podczas uroczystości nasza szkoła miała zaszczyt gościć: Burmistrza Miasta Marki: Pana Jacka Orycha, przewodniczącego Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego: Pana Przemysława Lisa oraz Przewodniczącą Rady Rodziców: Panią Dorotę Karpińską.

Podczas uroczystości rozdano świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody. Najwyższą średnią zdobył Karol Werelich z klasy 8a (5,88), a najlepszym sportowcem okazała się Zuzanna Kacpura z klasy 8b.

Podczas uroczystości były chwile pełne radości, jak również wzruszeń, ponieważ dla Pani Doroty Karpińskiej był to ostatni rok pracy w roli Przewodniczącej Rady Rodziców. Dziękujemy Pani Dorocie z całego serca za wkład pracy i zaangażowanie.

Tradycyjnie podczas zakończenia ósmoklasiści zwrócili się słowami podziękowania do wychowawców, nauczycieli, pracowników szkoły. Rodzice absolwentów również wyrazili wdzięczność. Siódmoklasiści natomiast zwrócili się do kolegów opuszczających mury szkoły słowami:

Pożegnanie jest trudne, ale czasem to jedyny sposób, aby pójść dalej

Życzymy wszystkim absolwentom udanego wkroczenia w mury szkół średnich, a wszystkim uczniom Szkoły Podstawowej nr 5 udanych wakacji!

przyg. A. Dembińska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *