Chociaż słonko jasno świeci, 
Trochę smutne są dziś dzieci. 
Bo koniec roku, przedszkola mija czas, 
Teraz wakacje czekają nas. 

14 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania zerówkowiczów z grupy Motylki. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach, wspólnych wycieczek, warsztatów tak szybko minęło…. Nadszedł czas pożegnań i wakacji.  

W uroczystości zakończenia roku uczestniczyła Pani Dyrektor Elżbieta Piszcz oraz rodzice naszych najstarszych przedszkolaków. 

Występ rozpoczęliśmy pięknie zatańczonym polonezem. Następnie były wiersze i piosenki, a zwieńczeniem całego występu wspaniały taniec- belgijka, który zachwycił wszystkich. Słychać było achy i ochy…. i wielki aplauz na koniec. 

Motylki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne, bez wątpienia świetnie poradzą sobie od września w klasie pierwszej. 

Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz naszej placówki i udzielali się bezinteresownie. Rodzice w podziękowaniu otrzymali dyplomy. 

Po występach wszystkie dzieci, dzięki uprzejmości i zaangażowaniu Rady Rodziców otrzymały dyplomy oraz książeczki. 

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.  
Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu 🙂 

przyg. K. Pakieła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *