Nasza szkoła uczestniczyła w akcji edukacyjnej zorganizowanej w dniu 1 października 2021 roku pod hasłem: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają! Do piątkowych egzaminów przystąpili uczniowie klas 3–8. Osoby, które zdały pomyślnie egzamin pisemny z tabliczki mnożenia otrzymały certyfikat oraz zdobyły tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Liczba uczestników akcji wyniosła 264 osoby, spośród których wyłoniono Ekspertów Tabliczki Mnożenia. Ponadto najmłodsi uczniowie na zajęciach rozwiązywali ciekawe łamigłówki matematyczne.

Dlaczego tabliczka mnożenia jest zawsze ważna? Dlaczego powinniśmy opanować tabliczkę mnożenia? Na te i inne pytania znajdziemy odpowiedź m.in. na stronie:

Serdecznie dziękujemy za udział w XI ŚDTM 2021! Zapraszamy za rok.

Koordynatorzy szkolni
przyg. Edyta Szczepkowska