Swojej podstawówki nigdy się nie zapomina

Nazywam się Dariusz Pietrucha. Mam 57 lat. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem trójki dzieci.  Urodziłem się i wychowałem w Markach-Strudze. Jestem absolwentem Szkoły Podstawowej nr 5. Ukończyłem Technikum Mechaniczne nr 6 w Warszawie. Jestem absolwentem Wydziału Dziennikarstwa na WSTH oraz ukończyłem studia MBA na Collegium Humanum.

W latach 1987-2017 roku prowadziłem  działalność gospodarczą.

Od  szesnastu lat jestem członkiem Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego, a przez pięć lat byłem jego prezesem. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego i wydawcą gazety Ekspres Marecki, która nieprzerwanie ukazuje się od 2006 roku.

W latach 2010-2017 pełniłem funkcję przewodniczącego Rady Rodziców przy Zespole Szkół nr 2 w Markach.

W latach 2010- 2017 byłem radnym miasta Marki. Od 2017 roku pełnię funkcję zastępcy burmistrza Miasta Marki. Odpowiadam w mieście za Wydział Inwestycji i Zarządu Dróg oraz za Wydział Gospodarki Nieruchomościami.

przyg. Uczniowskie Biuro Wczasowa 5