Z przyjemnością informujemy o wyróżnieniu uczennicy naszej szkoły w Mazowieckim Konkursie Recytatorskim „Klucz do pamięci. Poezja Krzysztofa Kamila Baczyńskiego” organizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej. W dniu 6 grudnia 2021 r. wyróżnienie w konkursie zdobyła Gabriela Boguszewska, uczennica klasy 7a.

Konkurs zorganizowany został w roku setnej rocznicy  urodzin poety. Skierowany był do uczniów klas 7, 8 szkół podstawowych oraz szkół średnich z województwa mazowieckiego. Forma konkursu była wymagająca dla uczestników, którzy mieli za zadanie  nagrać film z recytacją wybranego wiersza Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Same prezentacje odbyły się w trybie on-line.

Gabrysia wybrała wiersz „Z szopką” i pięknie go zaprezentowała. Gratulacje, Gabrysiu!

przyg. E. Wójcik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *