Samorząd Uczniowski

Dnia 29 września 2023 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedzone były tygodniową kampanią wyborczą, podczas której kandydaci przedstawili swoje programy wyborcze. Nad przebiegiem wyborów czuwali opiekunowie Samorządu Uczniowskiego – Dominika Witkowska, Robert Grymkowski. W głosowaniu brali udział uczniowie klas II-VIII. Największe poparcie uzyskała Zuzanna Węglowska z klasy VIII C, która tym samym została wybrana na przewodniczącą Rady Samorządu Uczniowskiego. Zastępcą została Maja Wychowska z klasy VI C. Członkami Samorządu Uczniowskiego zostali: Kacper Frydryczak, Lena Synowczyk oraz Marta Muliar. Gratulujemy sukcesu nowym władzom uczniowskim, odwagi i społecznej postawy.  Dziękujemy wszystkim za oddane głosy oraz zaangażowanie.

przyg. D. Witkowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *