22 kwietnia uczniowie klas ósmych wybrali się do Warszawy, do hali EXPO XXI z wizytą na Targi Edukacyjne, czyli na XXXVII Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY 2022 były to pierwsze targi edukacyjne po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią. Ideą Salonu jest dostarczenie młodym ludziom sprawdzonej i pełnej wiedzy o możliwościach kształcenia. W naszych czasach jest to wiedza na wagę życiowego sukcesu. Przed uczniami klas ósmych trudny wybór szkoły ponadpodstawowej, ważne, aby przed podjęciem decyzji zgromadzili jak najwięcej informacji na temat szkół, kierunków, zawodów, temu między innymi miał służyć udział w Salonie Edukacyjnym zorganizowanym przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy oraz Wydawnictwo Perspektywy Press.

Podczas wizyty na targach uczniowie zapoznali się z ofertą edukacyjną niektórych z warszawskich szkół średnich, rozmawiali, oglądali, zbierali opinie o liceach, technikach i szkołach branżowych z terenu Warszawy.

Wszystkim życzymy powodzenia w dostaniu się do wymarzonej szkoły.

przyg. G.Dokurno
szkolny doradca zawodow
y

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *