Mam talent

14 kwietnia 2023 r. w naszej szkole odbył się konkursu “Mam Talent”, podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności i pasje. Tego dnia każdy uczestnik miał na szkolnej scenie swoje “5 minut” sławy. Mimo towarzyszącej tremy, wszyscy spisali się świetnie wykazując przed publicznością nieprzeciętny talent. Powołane jury miało za zadanie ocenić najlepsze występy. W skład komisji weszły panie: Aneta Cyran, Monika Tańska i Klaudia Czarnecka. Po burzliwych obradach jury ogłosiło wyniki konkursu.

Nagrodę Grand Prix otrzymały grupy przedszkolne: Biedronki i Motylki.

W klasach I-III

I miejsce Sara Piechna

II miejsce Aleksandra Grzywińska

III miejsce Solomiia Tkachuk

W klasach IV-VIII

I miejsce Barbara Wierzbicka

II miejsce Oskar Oleksiuk

III miejsce Gabriela Sajda

Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Podziwiamy Waszą odwagę, zaangażowanie i umiejętność radzenia sobie ze stresem.

Nauczyciele odpowiedzialni za organizację konkursu: pani Aneta Cyran, Monika Tańska, i pan Mariusz Piętka.

przyg. A. Cyran

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *