W czwartek 17 marca chętni uczniowie z klas VI oraz klasy dwujęzycznej VII a wzięli udział w warsztatach językowych z okazji Dnia Świętego Patryka. To święto wywodzące się z Irlandii i to właśnie tam jest najhuczniej celebrowane, ale nasi uczniowie doskonale poradzili sobie ze wszystkimi zadaniami, które przygotowaliśmy dla nich w tym dniu.

Nasze popołudniowe spotkanie rozpoczęliśmy quizem wiedzy na temat Dnia Świętego Patryka – uczniowie pracowali w zespołach, a nagrodą dla grupy z największą liczbą punktów były vouchery do wymiany na lekcjach języka angielskiego. Najlepiej poradziła sobie grupa Gabrysi, Zuzi i Poli z klasy VI a.

Po krótkiej przerwie na słodkie przekąski, rozpoczęliśmy kolejne zadanie – tym razem na zespoły czekał Irlandzki Escape Room. Mimo, że wszyscy uczestnicy bardzo się starali, to również tym razem Gabrysia, Zuzia i Pola okazały się bezkonkurencyjne – za poprawne i najszybsze rozwiązanie zagadek otrzymały drobne upominki. Za udział w spotkaniu każdy uczeń otrzymał dyplom oraz voucher do wykorzystania na zajęciach języka angielskiego.

Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy!

Przyg. N. Jarzynka, S. Bekier

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *