Zakończyliśmy realizację projektu „BOHATERON W TWOJEJ SZKOLE”.

Uczniowie Szkolnego Koła Wolontariatu – Sekcja projektowa – zrealizowali kolejne etapy  projektu podczas lekcji, na których poznawali szczegółowo historię Powstania Warszawskiego oraz sylwetki powstańców, prowadzili zajęćcia w wybranych klasach SP, wykonywali  kartki  świąteczne  dla powstańców.

Uczestnicy projektu z wielkim zaangażowaniem brali  udział we wszystkich działaniach podejmowanych na terenie szkoły, szczególnie dużo serca włożyli w przygotowanie kart świątecznych dla Powstańców.

Na zakończenie przesłaliśmy  sprawozdania z podjętych działań do Fundacji Seniora we Wrocławiu. Za udział w akcji otrzymaliśmy podziękowania.

przyg. I.Sienkiewicz-Drewa