Wydział Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej przygotował konkurs “EKO-Kartka Świąteczna dla Kombatanta”

Starosta Wołomiński zaprasza do udziału w konkursie „EKO-Kartka Świąteczna dla Kombatanta”. Tegoroczna edycja jest pierwszą w tym roku, a każda kolejna będzie inna od poprzedniej. Chcemy, aby uczniowie przyłączyli się do tradycji tworzenia i pisania kartek świątecznych.

W roku 2022 uczestnicy tworzą pracę z zastosowaniem surowców wtórnych (np. papier, sznurek, drewno, plastik, metal, przedmioty podlegające recyklingowi), można stosować materiały pomocnicze tj. klej, taśmę klejącą, farby, wycinki, jednak odpady wtórne powinny stanowić zdecydowaną większość kartki świątecznej.

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu wołomińskiego. Zwycięskie kartki zostaną przekazane przez Starostę Kombatantom z Powiatu Wołomińskiego.
Laureaci otrzymają dyplomy oraz nagrody w postaci sprzętu elektronicznego.

Link do regulaminu konkursu:
https://samorzad.gov.pl/attachment/bdac3014-71fa-4e5e-ba46-15099b364264

Termin składania prac do 25 marca do pani Katarzyny Skłudzkiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *