Kadra Szkoły Podstawowej nr 5 w ramach programu Erasmus+ noszącego tytuł “Otwarci na rozwój” (Projekt nr 2022-1-PL01-KA122-SCH-000073935) finansowanego przez Komisję Europejską w międzynarodowych grupach na Uniwersytecie Maltańskim Malta University Language School 🇲🇹 doskonali umiejętności posługiwania się językiem angielskim 😊! 👨‍🎓📚🇬🇧✍️📖

Dzięki udziałowi w programie Erasmus+ 🤗 w Malta University Language School poznajemy tajniki angielskiej gramatyki, uczymy się obcych akcentów i różnych kultur. W grupach językowych współpracujemy z osobami z Korei Południowej, Francji, Chin, Afryki, Libii, Pakistanu i Seulu, Japonii, Azerbejdżanu oraz Turcji. To bardzo ciekawe i rozwijające doświadczenie! ☺️✍️📖📚🌍

Certyfikowana Kadra Pedagogiczna Zespołu Szkół nr 2. 

#Otwarcinarozwoj pozostaniemy i ciepło wspomnimy ten wspaniały kurs! 😍

Malta University Language School dziękujemy! 🤗

przyg. K. Czarnecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *