W dniach 23-30 sierpnia sześcioosobowa grupa kadry z naszej szkoły gościła w Hiszpanii. Pobyt odbywał się w ramach programu Erasmus+ pod tytułem „Otwarci na rozwój” (Projekt nr 2022-1-PL01-KA122-SCH-000073935) finansowanego przez Komisję Europejską.

Organizacją przyjmującą była Idevelop Training S.L z siedzibą w Maladze. W czasie intensywnego kursu z zakresu nowoczesnych technologii doskonaliłyśmy umiejętności korzystania z narzędzi takich jak Google Apps. Poznawałyśmy różne modele nauczania z wykorzystaniem ICT oraz korzystałyśmy z różnorodnych zasobów cyfrowych. Na zakończenie otrzymałyśmy certyfikaty ukończenia kursu. Z nowymi pomysłami wkraczamy w nowy rok szkolny 2023/2024. Oczekując na nasze nadchodzące działania, zachęcamy do zapoznania się z naszym projektem (kurs metodyczny ICT (google.com), w którym wykorzystałyśmy zdobyte podczas kursu umiejętności.

W czasie krótkich przerw od nauki udało się nam odkryć malownicze zakątki regionu Andaluzji. Zwiedziłyśmy urokliwą, górską wioskę Frigiliana oraz nadmorską miejscowość Nerja, gdzie z punktu widokowego, zwanego Balkonem Europy zachwyciłyśmy się wspaniałym krajobrazem. Miałyśmy także ogromną przyjemność podziwiać wystawę dzieł wielkiego mistrza Pablo Picasso oraz dziedzictwo kulturowe tego regionu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *