Czas beztroski dobiegł końca. Po wakacyjnej przerwie szkolne korytarze znowu zapełniły się uczniami. Zabrzmiał pierwszy dzwonek. Rozpoczął się nowy rok szkolny 2023/2024. Uroczystości inaugurujące nowy rok szkolny rozpoczęła uroczysta msza święta w Kościele pod wezwaniem św. Andrzeja Boboli. 

Następnie na sali gimnastycznej rozpoczęła się uroczystość powitania społeczności uczniowskiej przez Panią dyrektor Elżbietę Piszcz, która życzyła wszystkim uczniom w rozpoczynającym się roku szkolnym wielu sukcesów w nauce, sporcie, działalności społecznej.

W tym uroczystym dniu, cztery klasy pierwsze, złożyły uroczyste ślubowanie na Sztandar Szkoły. Pasowania uczniów dokonała Pani Dyrektor Elżbieta Piszcz. Każdy pierwszoklasista otrzymał wyprawkę sponsorowaną przez Burmistrza Miasta Marki oraz dyplomy i birety ufundowane przez Radę Rodziców. Uczniowie byli bardzo przejęci, a Rodzice wzruszeni. W murach naszej szkoły spędzą kolejne 8 lat. Mamy nadzieję, że będzie to czas zdobywania nowych umiejętności, rozwijania swoich talentów, budowania przyjaźni – może nawet na całe życie. Z wielką radością pierwszoklasiści zostali włączeni w społeczność Naszej Szkoły. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *