W październiku świetliczaki miały dużo pracy. Miesiąc ten był poświęcony zdrowemu stylowi życia. Czytaliśmy literaturę dziecięcą dotyczącą zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia między innymi “Smerf który lubił tylko desery”, “Gang Mocniaków” ,”Superman kontra złodziej zdrowia”, uczyliśmy się piosenek “Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”, “Olimpiada w jarzynowie”, “O niezdrowym jedzeniu”, rozwiązywaliśmy krzyżówki, kodowanki i rebusy. Obchodziliśmy dużo dni nietypowych: Dzień Zwierząt Światowy Dzień Drzewa, Dzień Edukacji Narodowej, Światowy Dzień Chleba, Dzień Poczty Polskiej Europejski Dzień Seniora, Światowy Dzień Origami, Dzień Miłośników Pluszaków, Święto dyni i konkurs na Wesołą dynie, Światowy Dzień Meduzy oraz Dzień kanapki.

przyg. E. Grabowska-Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *