W piątek 08.10.2021 r. klasa dwujęzyczna 7a uczestniczyła w lekcji online z native speakerem Markiem Willsem. Temat lekcji to Britishness: James Bond, a reflection of changes in the British society.

Uczniowie dowiedzieli się co kryje pod słowem British. Cofnęliśmy się w czasie, aby dowiedzieć się trochę o historii, władcach, krajach należących do wspólnoty oraz o rodzinie królewskiej. A przede wszystkich, aby spojrzeć na Brytyjczyków przez pryzmat filmów o agencie 007 Jamesie Bondzie. Klasa aktywnie brała udział, chętnie odpowiadała na pytania prowadzącego i z uwagą go słuchała. I tu pojawiły się już pomysły na kolejne lekcje z innymi bohaterami, np. młodym czarodziejem Harrym Potterem😊.

przyg. S.Bekier

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *