J. Koczanowska “Mama i tata”

Mama i Tata to świat nasz cały,  

ciepły, bezpieczny, barwny, wspaniały,  

to dobre, czułe, pomocne ręce 

i kochające najmocniej serce.  

To są wyprawy do kraju baśni, 

wakacje w górach, nad morzem, na wsi,  

loty huśtawką, prawie do słońca 

oraz cierpliwość co nie ma końca.  

Kochana Mamo, Kochany Tato 

 dzisiaj dziękować chcemy Wam za to, 

 że nas kochacie, że o nas dbacie 

 i wszystkie psoty nam wybaczacie. 

Mama i Tata to słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego.  

W maju  w naszym przedszkolu obchodziliśmy uroczyście Dzień Mamy i Taty. Licznie zebrani rodzice podziwiali swoje pociechy z uśmiechem na ustach, ze wzruszeniem oraz podziwem.  Motylki zabrały swoich rodziców do krainy baśni i bajek, zaś Biedronki wcieliły się w rodziców oraz zaprezentowały fantastyczny i energiczny taniec z bum-bum rurkami. Dzieci zaprezentowały również piosenki o tematyce rodzinnej. Dziękowały rodzicom za trud wychowania, miłość, szacunek i za to, że są. Pokazały również swoje umiejętności taneczne. Przedszkolaki obdarowały swoich rodziców własnoręcznie wykonanymi prezentami oraz laurkami. Podczas ich wręczania całusom i uściskom nie było końca. Był to niezapomniany dzień nie tylko dla rodziców, ale również dla naszych przedszkolaków. 

przyg. K. Pakieła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *