W dniach 6-8 maja klasy 4a i 4b wyjechały pod opieką nauczycieli naszej szkoły do Ośrodka Halo Mazury znajdującego się w Lidzbarku. W otoczeniu Welskiego Parku Krajobrazowego uczniowie pod kierunkiem doświadczonych instruktorów uczestniczyli w różnego rodzaju zajęciach programowych. Mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas strzelania z łuku i wiatrówki, jak również jazdy na quadach i segway’u. Dużo emocji dostarczały zajęcia integrujące cały zespół, takie jak siatkówka – baloniada, budowanie na czas tratw, przeciąganie liny oraz wyścigi na dmuchanych rurach. Pogoda i humory dopisywały wszystkim uczestnikom, szczególnie podczas zajęć mega gier – twister, jenga, duże piłkarzyki, czy archery. Fajną zabawą było pływanie w dmuchanych kulach na pobliskim basenie. W między czasie młodzież poznawała swoją wytrzymałość i sprawność fizyczną wspinając się na ściance.

Wspólny wyjazd integracyjny będzie miłym wspomnieniem. Szkoda, że tak krótko…

przyg. S.Woźniak, I.Konowska-Łypian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *