Szkolne jasełka

“Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia,
jest taka moc, co smutek w radość przemienia,
jest taka siła, co spełnia marzenia…
To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia.”

Tej magii nie zabrakło także w naszej szkole. Nauczyciele wraz z uczniami przygotowali jasełka pt. “Przyjdź i naucz nas miłości”. Występ młodych aktorów wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój. Zgodnie z tradycją byli więc Maryja z Józefem, trzej królowie, pasterze, aniołki, krakowianki oraz dzieci, które przyniosły Dzieciątku dary oraz serduszka. Całej uroczystości towarzyszył chór, który odśpiewał przepiękną gamę kolęd i pastorałek. Na zakończenie swoje niezwykłe umiejętności akrobatyczne zaprezentowały dziewczynki do utworu “Last Christmas”.

Pani Dyrektor Elżbieta Piszcz gorąco podziękowała twórcom przedstawienia oraz złożyła świąteczne i noworoczne życzenia wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły.

przyg. A. Cyran

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *