21 marca 2024 roku oficjalnie powitaliśmy wiosnę! W tym dniu odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Szkolnego Konkursu Talentów „Mam Talent!”, podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności i pasje. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności i zainteresowań uczniów, promowanie oraz odkrywanie nowych talentów, popularyzację działań artystycznych, a także integrację zespołu szkolnego. Uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, plastyczne, sportowe i taneczne. Tego dnia każdy uczestnik miał na szkolnej scenie swoje „5 minut” sławy. Mimo towarzyszącej tremy, wszyscy spisali się świetnie wykazując przed publicznością swój talent.

Powołane jury miało za zadanie ocenić najlepszy występ. W skład komisji zasiadły: Pani Hanna Kosowska – nauczyciel j. polskiego Pani Anna Kwećko – przedstawiciel Rady Rodziców Zuzanna Węgłowska – przewodnicząca Samorządu uczniowskiego.

Wysoki poziom konkursu i niezwykłe talenty sprawiły, że jury miało trudności z wyłonieniem zwycięzców. Ostatecznie jury nagrodziło następujących uczestników, a Pani dyrektor Elżbieta Piszcz wręczyła nagrody.

W kategorii klas I – III:

🥇miejsce – Sara Piechna z kl. 3b

🥈miejsce – Lena Nurzyńska z kl.2b

🥉miejsce – Dorota Kwećko z kl. 3b

W kategorii klas IV – VIII

🥇 miejsce – Judyta Laskowska z kl. 5a

🥈 miejsce – Lidia Laskowska z kl. 4b

🥉 miejsce – Ostap Tkachuk z kl. 5b

Całość profesjonalnie poprowadzili nasi konferansjerzy: Lena Synowczyk i Maksymilian Chudy.

Organizatorzy konkursu: pani Monika Tańska, pani Aneta Cyran oraz pan Mariusz Piętka. Deklaracja: pani Martyna Sokołowska. Sponsorzy nagród: Rada Rodziców.

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Zaprezentowaliście się wspaniale!!! Wszystkim życzymy dalszych sukcesów i pielęgnowania swoich pasji. Powinniście pamiętać, że w każdym drzemie jakiś talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować. Odkrywacie swoje uśpione talenty i cieszcie się każdą chwilą swojego fantastycznego życia. Do zobaczenia za rok!

przyg. M. Tańska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *