• Veronika Lehutko, klasa 8b – przewodnicząca
    Jestem przewodniczącą Samorządu Szkolnego i postaram się realizować pomysły uczniów naszej szkoły. Dotrzymuję obietnic.
  • Alicja Turos, klasa 7a – zastępca przewodniczącej
    Chciałabym, żeby każdy uczeń w szkole czuł się dobrze.
  • Patryk Kielak, klasa 8b – sekretarz
    Kocham gry i sport. Kalistenika to moja pasja.
  • Alicja Skibińska, klasa 8a – członek samorządu
    Jestem osobą pomocną, jeśli macie jakiś problem, chętnie Was wesprę.
  • Aleksander Lisiak, klasa 8b- członek samorządu
    Zainteresowania: polityka, granie w gry. Uważam, że ten samorząd zmieni szkołę na lepsze.

Anna Dembińska – koordynator Samorządu Uczniowskiego, nauczyciel matematyki

„Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.” Matematyka wypełnia całe moje życie. Dążę do tego, aby uczniowie poznawali piękno tej dziedziny i odkrywali ją w otaczającym nas świecie. Uwielbiam swoją pracę. W samorządzie chciałabym pomóc uczniom zrealizować ich plany i przedsięwzięcia.

Edyta Rydzyńska-Kosuń – współpraca z wolontariatem, psycholog, pedagog, trener TUS

Współpraca z dziećmi i młodzieżą to moja pasja. Pragnę wspierać uczniów w realizacji ich pomysłów i tworzeniu przyjaznej atmosfery szkolnej.

Robert Grymkowski – opiekun Samorządu Uczniowskiego, nauczyciel wychowania fizycznego

W szkole średniej zacząłem się interesować sportem oraz zdrowym odżywianiem. Propagowanie i promowanie zdrowego stylu życia, sportu i uśmiechu to moje największe hobby. Współpracując z młodzieżą, uważam, że jestem na odpowiednim miejscu i jestem szczęśliwym człowiekiem.

przyg. A.Dembińska