10 marca uczniowie klas ósmych wraz z wychowawcami i szkolnym doradcą zawodowym wybrali się na wycieczkę na XXXIX Targi Edukacyjne. Ideą Salonu jest dostarczenie młodym ludziom sprawdzonej wiedzy o możliwościach kształcenia. W naszych czasach jest to wiedza na wagę “życiowego sukcesu.”  

W programie Salonu znalazły się spotkania, które pozwalały na prezentację walorów szkół średnich prywatnych i społecznych, akademickich, szkół przygotowujących do matury międzynarodowej. 

Przed uczniami klas ósmych trudny wybór szkoły ponadpodstawowej ważne, aby przed podjęciem decyzji zgromadzili jak najwięcej informacji na temat szkół, kierunków, zawodów, temu między innymi miał służyć udział w XXXIX Salonie Edukacyjnym zorganizowanym przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy oraz Wydawnictwo Perspektywy Press .  

Uczniowie wrócili do domów z dużą ilością ulotek informacyjnych oraz, mam nadzieję, z wiedzą na temat interesujących ich szkół, która pomoże im dokonać trafnego wyboru szkoły średniej. Powodzenia!  

przyg. G.Dokurno, szkolny doradca zawodowy  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *