6 grudnia to jeden z najbardziej oczekiwanych dni w roku. To właśnie wtedy nadchodzi czas rozliczeń naszego zachowania przez cały rok. Kto był grzeczny, może się cieszyć – Święty Mikołaj na pewno w swoim worku ma piękny prezent. Tego dnia w naszej szkole odbyło się uroczyste zapalenie lampek na szkolnej choince, które rozpoczęła swoją przemową Pani Dyrektor Elżbieta Piszcz. Dodatkowo przedszkolaki i uczniowie klas 1-3 zaprezentowali świąteczne wiersze oraz piosenki. Następnie do dzieci dołączył specjalny gość – Święty Mikołaj, który nie omieszkał odwiedzić również naszej szkoły. Prezenty miał dla wszystkich, co bardzo dobrze o nas świadczy. Dzięki temu dzieciom dopisywały świetne humory i panował szczególny klimat. Spotkanie z Mikołajem sprawiło nam wszystkim wiele radości i dostarczyło sporo wrażeń. Szkoda, że Święty Mikołaj odwiedza nas tylko jeden raz w roku. Zachęcamy do obejrzenia niżej zamieszczonych zdjęć – uczniowie wykonali zdjęcia nie tylko ze Świętym Mikołajem, ale również w specjalnej, świątecznej ramce.

przyg. D. Witkowska