5 grudnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza święto ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych w grudniu 1985 roku. Z tej okazji członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu w SP5 przygotowali dla koleżanek i kolegów z klas 1-5 specjalne lekcje, na których opowiadali o pracy SKW w naszej szkole, przygotowali również gazetkę przybliżającą idee wolontariackie. 

Czym jest wolontariat, kim jest wolontariusz, na te i kilka jeszcze pytań związanych z pracą wolontariuszy szukały odpowiedzi członkinie SKW Gabrysia Boguszewska i Tola Dudek, wynikiem ich poszukiwań jest film, zapraszamy do jego obejrzenia.

Wszystkim Wolontariuszom życzymy, aby ich działania przynosiły jak najwięcej uśmiechu i radości!!!! 

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *