Wycieczka do Teatru Syrena kl. 6a

Jak odkryć w sobie talent aktorski? Jak poczuć się dobrze na scenie i pokonać tremę? Na te pytania mogą odpowiedzieć uczniowie klasy 6a, którzy wzięli udział w warsztatach aktorskich w Teatrze Syrena.

Warsztaty poprowadził Pan Łukasz Szczepanik – aktor i wokalista (znany m.in. z jednej z edycji programu The Voice of Poland). Uczniowie klasy 6a wspaniale odnaleźli się w zadaniach na scenie. Chętnie odgrywali role, słuchali uwag i propozycji prowadzącego. Ponadto Pan Łukasz oprowadził uczniów po Teatrze, opowiedział o elementach sceny, układzie sali i roli suflera. Uczestnicy wycieczki mogli zajrzeć do garderoby, przyjrzeć się kostiumom oraz zobaczyć teatr „od kuchni”.

Po zajęciach wszyscy uczniowie przyznali, że była to super przygoda i chętnie zgłoszą się do zagrania w przedstawieniach organizowanych w szkole

przyg. A.Dembińska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *