Na przełomie listopada i grudnia uczniowie klasy dwujęzycznej 7a uczęszczający na innowacje z j.angielskiego tworzyli prezentacje i quizy nt. Celebrations in my country. Efekty pracy poszczególnych grup wkrótce będą dostępne. Tymczasem zamieszczamy zbiorczą prezentację, którą można znaleźć:

https://express.adobe.com/page/Opq6Dt59Cg7GY/

W czwartek 16.12.2021r. w godzinach popołudniowych połączyliśmy się na Zoomie ze szkołą z Turcji, Słowenii oraz Włoch. Na początku uczniowie i nauczyciele zapoznali się opowiadając kilka słów o sobie, każda ze szkół zaprezentowała efekty swojej pracy, wymieniliśmy się także życzeniami z okazji nadchodzących świąt. Na koniec uczniowie wykonali krótki quiz online nt. obejrzanych prezentacji. Poradzili sobie doskonale!

Czekamy już z niecierpliwością na kolejne spotkania 😊

przyg. S.Bekier

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *