🐻„Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś”🐻

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu.
W przedszkolu Święto Pluszowego Misia jest obchodzone szczególnie. Nasze przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach, a także uczestniczyły w zabawach ruchowych,  konkursach, quizach i zgadywankach. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu i radości😁. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

przyg. M. Kaza