Bańki

25 listopada mieliśmy przyjemność wziąć udział w kolejnych warsztatach naukowych🔍. Tym razem tematem przewodnim były bańki. Mogliśmy podziwiać bańki klasyczne, dymne oraz ogniowe. Na dzieci spadał „deszcz” malutkich baniek. Podziwialiśmy tańczące bańki oraz wulkan z baniek. Wykorzystując specjalne „bańkowe” sprzęty tworzyły się gigantyczne bańki, węże oraz tunele. Ogromną atrakcją było również tworzenie baniek przez dzieci. Nawet maluszki potrafiły wyczarować ogromne bańki, które jeszcze długo unosiły się nad głowami dzieci. To był naprawdę wspaniały, magiczny pokaz, gdzie głównymi bohaterkami były bańki, te zupełnie małe jak i gigantyczne, pełzające jak wąż w powietrzu. Wszystkie wywoływały ogromną radość wśród dzieci😊.

przyg. M. Kaza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *