Akcja charytatywna

7 grudnia w naszej Szkole odbyła się Akcja Charytatywna „Uśmiech dla…”. Poprzedził ją długi czas przygotowań.

Każda klasa wraz z wychowawcą przygotowała upominki, ozdoby świąteczne, rodzice upiekli pyszne ciasta, które znalazły się w Kawiarence prowadzonej przez Samorząd Uczniowski i wolontariuszy, członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu dzięki hojności uczniów i rodziców przygotowali loterię fantową.

O 16.30 pojawili się pierwsi goście: Rodzice, Uczniowie oraz Mieszkańcy Marek i okolic, w holu szkoły zrobiło się gwarno i tłoczno, frekwencja była znakomita! Życzliwe uśmiechy, lampki, świeczki, aromat ciast oraz świąteczne piosenki stworzyły przemiłą atmosferę. Uczniowie, nauczyciele i rodzice z ogromnym zaangażowaniem prowadzili sprzedaż aż do wieczora! Ze stoisk znikały piękne ozdoby, nagrody z loterii fantowej wywołały wiele zaskoczenia i uśmiechu, słodkie ciasta, pierniczki, kawa i herbata w kawiarence były prawdziwą ucztą dla podniebienia. Dochód z akcji będzie wsparciem dla szczególnie potrzebujących Uczniów naszej Szkoły.

Bardzo dziękujemy Wszystkim za ogromne zaangażowanie i wielkie serce. Do zobaczenia za rok!

przyg. K.Czarnecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *