Już 28 maja odbędzie się pierwszy spektakl w ramach wygranego projektu zgłoszonego w Mareckim Budżecie Obywatelskim 2022!

Projekt zgłoszony przez Panią Magdalenę Cywińską oraz Urszulę Paszkiewicz zakładał organizację przedstawień dla dzieci na terenie Zespołu Szkół nr 2 w Markach.

W niedzielę 28 maja odbędzie się pierwsze przedstawienie dla dzieci od 3 roku życia pn.: „Morskie Opowieści”.

Aktorzy z Teatru Katarynka pozwolą widzom przenieść się na pokład statku, gdzie rozpoczną pełen przygód rejs. Rozśpiewana załoga opowie im o niejednej przygodzie, która wydarzyła się na morzu.

Dzieci będą mogły się nauczyć jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą oraz zostaną zdradzone tajniki żeglarstwa. Wszyscy widzowie wraz z załogą będą uczestniczyć w zabawie przeciągania liny.

Liczba miejsc ograniczona (60 osób). Obowiązują bezpłatne wejściówki, które można otrzymać w:

• Filii Biblioteki Publicznej w Strudze ul. Wczasowa 5;
  • CAF3,  ul. Fabryczna 3;
  • Urzędzie Miasta Marki – Wydział Promocji, Zdrowia i Sportu, al. Marsz. J. Piłsudskiego 95.

Spektakle odbywać się będą cyklicznie w Zespole Szkół Nr 2 w Markach, poniżej harmonogram spektakli: