W naszej szkole na początku czerwca został rozstrzygnięty konkurs pt. “Ilustracja do ulubionej książki“.  Konkurs został zorganizowany przez bibliotekę szkolną we współpracy z Biblioteką Publiczną Miasta Marki – Filia w Strudze. Na konkurs wpłynęło 17 prac, które jury oceniało między innymi pod kątem oryginalności, staranności wykonania, dopasowania tematyki pracy do wieku czytelniczego ucznia. Laureatom zostały wręczone nagrody książkowe. Większość prac została zaprezentowana na wystawie na parterze szkoły.

Lista laureatów szkolnego konkursu:

klasy 1-3

I miejsce – Wiktoria Augustyniak

II miejsce – Marcela Fuzowska

III miejsce – Yeva Kovalska

klasy 4-8

I miejsce – Maria Leleń

Wyróżnienia

Safine Farion, Zuzanna Frydryczak

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                                             przyg. A. Bartosiak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *