Bal karnawałowy

Bal mamy niezwykły 🎉🎊🎉
Strój karnawałowy🦸🦹🥷🧚
Nikt nikogo nie poznaje
Bo to bal maskowy🎭

Każdy strój jest inny💃🕺
Każdy jest niezwykły
Kto kim jest nie widać🐯🦁

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych🤩. Kolorowe stroje🌈👨🏻‍🚒👩🏻‍✈️👩🏻‍🎤🧜🏼‍♀️🧛🏻‍♀️🧝🏼‍♀️ wystrój i skoczna muzyka🎼 – w takiej atmosferze bawiły się dzieci podczas balu karnawałowego przy udziale wspaniałej grupy animatorów, która ufundowana została przez Radę Rodziców.

Przedszkolaki z dumą prezentowały przygotowane kostiumy😍. Z wielką ochotą uczestniczyły również w fantastyczny tańcach 💃🏼🕺🏼 i zabawach. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech😁 Ten bal pozostawił wiele niesamowitych wrażeń. Kolejny już za rok!!!🥳

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *